Jesteś tutaj: O nas

O nas

Nasza firma jest stosunkowo nowym graczem na rynku automatyki przemysłowej i elektryki, gdyż powstała w 2019 r. Czy niewielkie doświadczenie na rynku to jakakolwiek przeszkoda w tym przypadku? Wręcz przeciwnie! Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań związanych z automatyką przemysłową i elektryką, które spełnią wszelkie oczekiwania klientów, liczy się bowiem ich zadowolenie. Swój sukces mierzymy liczbą osób, które po skorzystaniu z naszej oferty zdecydowało się do nas powrócić. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony z wykonanych prac. Dlatego też zatrudniamy najlepszych specjalistów i stale poszerzamy swoje umiejętności i zdobywamy nowe doświadczenie.

Co wyróżnia nas na rynku? Przede wszystkim świeży pogląd na wszelkie innowacje związane z automatyką, nowoczesne podejście do rozwiązywania problemów przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu i oprogramowania oraz terminowość wykonywanych realizacji. Zawsze służymy dobrą radą i pomocą wysoce wyspecjalizowanych profesjonalistów.

Siedziba firmy znajduje się w Paluzach w województwie warmińsko-mazurskim. Oczywiście rejon, w którym operujemy, jest dużo obszerniejszy. Swoje usługi oferujemy na terenie całej Polski.

Made for photographers of every level with special
attention to the details.

Apspautomation.pl

rzetelna_firma

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

APSP-AUTOMATION Patryk Siwiński
ul. Paluzy 3/1,
11-230 Bisztynek

NA SKRÓTY